Części samochodowe

Części samochodowe dla wymagających

Każdy kierowca, który na co dzień użytkuje swój pojazd, musi liczyć się z tym, że prędzej lub później nasze auto zatrzyma się na poboczu i potrzebna będzie większa, lub mniejsza naprawa. Nie ma znacz czytaj więcej »

klimatyzacja montaż Kraków

Klimatyzacja w biurze

Biuro bez klimatyzacji? Tak to jest możliwe w Polsce. Wiele urzędów, które utrzymywane są z pieniędzy podatników nie ma w ogóle klimatyzacji. To nie jest minus dla samych pracowników, ale również dla czytaj więcej »

baterie słoneczne Kraków

Przyszłość baterii słonecznych

Kraje bogatsze i takie, które o wiele bardziej martwią się o ekologię nie chcą inwestować swoich pieniędzy w kopalnie węgla, ale w energię ekologiczną. Zauważmy, że Niemcy w Afryce postawili kilka hek czytaj więcej »

fartuchy JEDNORAZOWE

Jak wybierać fartuchy jednorazowe?

Jednorazowa odzież ochronna powinna mieć szczególne właściwości. Tajemnicą nie jest, że jednorazowe fartuchy ochronne mają spełniać przede wszystkim rolę ochronną zarówno dla lekarza, jak i pacjenta, czytaj więcej »

cZęśCI do Caterpillar

Inwestujemy z głową

Duża inwestycja budowlana wymagać będzie dużego Zachodu. Trzeba skompletować ekipę oraz wszystkie najlepsze urządzenia. Potrzebny będzie operator albo kilku oraz wszyscy rzemieślnicy pracujący przy f czytaj więcej »

TAśMy bandujące Rzeszów

Taśma bandująca

Jeśli chcemy w odpowiedni sposób zabezpieczyć towar, który przewozimy. Mogą to być dla przykładu palety to, co można zrobić? Mamy folię, ale nie zawsze ona jest jedynym zabezpieczeniem i co wtedy? N czytaj więcej »

odwodnienia LINIOWE

Nowy pracownik w firmie

Sprzedawanie artykułów, które są potrzebne podczas inwestycji budowlanych to na pewno przestrzeń internetowa. Na szczęście współcześnie mamy dojście do wielu ciekawych informacji, które będą występow czytaj więcej »

wycena Maszyn i urządzeń

Wyceniamy maszyny i urządzenia

Zastanawialiście się kiedyś nad wycenianiem maszyn i urządzeń? Jeżeli nie, to koniecznie przeczytajcie ten tekst. Niewątpliwie nie jest dla każdego. Być może nieco dziwnie to ujmuję, ale sądzę, że k czytaj więcej »

kancelaria Adwokacka krosno

Internetowe porady

Za pośrednictwem Internetu można również uzyskać porady prawne. Nie trzeba dzwonić, ani chodzić tylko wystarczy nam profesjonalna i mamy po kłopocie. Jeśli będziemy mieli szczęście to taka porada bę czytaj więcej »

klimatyzacja szczecin

Klimatyzacja wykonana we właściwy sposób

Dzisiaj bardzo wiele osób zastanawia się nad tym jak działa klimatyzacja. Czy w ogóle jest to dobra inwestycja z której większość z was była by zadowolona? Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka czytaj więcej »

 

Wyceniamy maszyny i urządzenia

wycena maszyn i urządzeń

Zastanawialiście się kiedyś nad wycenianiem maszyn i urządzeń? Jeżeli nie, to koniecznie przeczytajcie ten tekst. Niewątpliwie wycena Maszyn i urządzeń nie jest dla każdego. Być może nieco dziwnie to ujmuję, ale sądzę, że każdy doskonale wie co chcę przez to powiedzieć. wycena maszyn i urządzeń to zajęcie dla profesjonalnego rzeczoznawcy. Nie ma co ukrywać, że czasami jest tak, iż koniec końców rzeczoznawca nie okazuje się profesjonalny. W jaki sposób uniknąć rozczarowania? Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z opiniami dotychczasowych klientów. Niestety, nie jest to rozwiązanie należące do czołówki stosowanych. Dlaczego tak się dzieje? Szczerze powiedziawszy nie mam zielonego pojęcia. Sytuacja jest dla mnie delikatnie rzecz ujmując po prostu dziwna. Warto korzystać z doświadczeń innych. Korzystając z doświadczeń innych mamy szansę na uniknięcie sporej ilości błędów. Najwyższy czas to sobie w końcu uświadomić. Kiedy jak ie teraz?

Lekceważenie pracy rzeczoznawcy

Znam wielu osób uważających, że praca rzeczoznawcy to po prostu żadna praca. Trudno jest mi powiedzieć skąd bierze się lekceważenie pracy rzeczoznawcy, ale fakty mówią dosłownie same za siebie. Wycena maszyn i urządzeń to trudna i zarazem bardzo odpowiedzialna praca. Najwyższy czas to sobie uświadomić. Wycena maszyn i urządzeń to również mnóstwo pojęć, z którymi należy mieć styczność. Dobrze słyszycie, takie są fakty. Doskonałym przykładem jest wartość rynkowa.

dobra wycena maszyn i urządzeń

Podejrzewam, że każdy z Was wie czym określa się wartość rynkową. Z pewnością jednak niemal nikt nie wie, że mamy aż cztery rodzaje wartości rynkowej. Fakty mówią same za siebie. Oto wspomniane przeze mnie rodzaje:

- wartość rynkowa po zainstalowaniu

- wartość rynkowa przy kontynuacji działania

- wartość rynkowa przy sprzedaży wymuszonej

- wartość rynkowa likwidacyjna

Jeżeli chodzi o wyjaśnienia to mam dla Was swego rodzaju zagadkę. Otóż, nie wyjaśnię tego, co oznaczają te pojęcia. Zachęcam do działań na własną rękę. Gwarantuję, że nie będziecie żałować, jeśli zdecydujecie się na takie działania.