Części samochodowe

Części samochodowe dla wymagających

Każdy kierowca, który na co dzień użytkuje swój pojazd, musi liczyć się z tym, że prędzej lub później nasze auto zatrzyma się na poboczu i potrzebna będzie większa, lub mniejsza naprawa. Nie ma znacz czytaj więcej »

klimatyzacja montaż Kraków

Klimatyzacja w biurze

Biuro bez klimatyzacji? Tak to jest możliwe w Polsce. Wiele urzędów, które utrzymywane są z pieniędzy podatników nie ma w ogóle klimatyzacji. To nie jest minus dla samych pracowników, ale również dla czytaj więcej »

baterie słoneczne Kraków

Przyszłość baterii słonecznych

Kraje bogatsze i takie, które o wiele bardziej martwią się o ekologię nie chcą inwestować swoich pieniędzy w kopalnie węgla, ale w energię ekologiczną. Zauważmy, że Niemcy w Afryce postawili kilka hek czytaj więcej »

fartuchy JEDNORAZOWE

Jak wybierać fartuchy jednorazowe?

Jednorazowa odzież ochronna powinna mieć szczególne właściwości. Tajemnicą nie jest, że jednorazowe fartuchy ochronne mają spełniać przede wszystkim rolę ochronną zarówno dla lekarza, jak i pacjenta, czytaj więcej »

cZęśCI do Caterpillar

Inwestujemy z głową

Duża inwestycja budowlana wymagać będzie dużego Zachodu. Trzeba skompletować ekipę oraz wszystkie najlepsze urządzenia. Potrzebny będzie operator albo kilku oraz wszyscy rzemieślnicy pracujący przy f czytaj więcej »

TAśMy bandujące Rzeszów

Taśma bandująca

Jeśli chcemy w odpowiedni sposób zabezpieczyć towar, który przewozimy. Mogą to być dla przykładu palety to, co można zrobić? Mamy folię, ale nie zawsze ona jest jedynym zabezpieczeniem i co wtedy? N czytaj więcej »

odwodnienia LINIOWE

Nowy pracownik w firmie

Sprzedawanie artykułów, które są potrzebne podczas inwestycji budowlanych to na pewno przestrzeń internetowa. Na szczęście współcześnie mamy dojście do wielu ciekawych informacji, które będą występow czytaj więcej »

wycena Maszyn i urządzeń

Wyceniamy maszyny i urządzenia

Zastanawialiście się kiedyś nad wycenianiem maszyn i urządzeń? Jeżeli nie, to koniecznie przeczytajcie ten tekst. Niewątpliwie nie jest dla każdego. Być może nieco dziwnie to ujmuję, ale sądzę, że k czytaj więcej »

kancelaria Adwokacka krosno

Internetowe porady

Za pośrednictwem Internetu można również uzyskać porady prawne. Nie trzeba dzwonić, ani chodzić tylko wystarczy nam profesjonalna i mamy po kłopocie. Jeśli będziemy mieli szczęście to taka porada bę czytaj więcej »

klimatyzacja szczecin

Klimatyzacja wykonana we właściwy sposób

Dzisiaj bardzo wiele osób zastanawia się nad tym jak działa klimatyzacja. Czy w ogóle jest to dobra inwestycja z której większość z was była by zadowolona? Jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka czytaj więcej »

 

Ocieplamy poddasze pianą

natrysk piany

Spośród różnych rozwiązań, z jakimi możemy się spotkać, jeśli chodzi o ocieplenie na pewno piana poliuretanowa jest najlepsza, a dlaczego? Ma bardzo, ale to bardzo dobre parametry. Nie trzeba jej stosować samodzielnie, bo ktoś przyjedzie i wykona pracę za nas. Taki Natrysk piany jest bezproblemowy i firma na pewno się tym zajmie. Dzisiaj, jeśli chcemy żeby poddasze było ciepłe to nie trzeba będzie wybierać jedynie wełny czy styropianu. Taka piana jest o wiele bardziej skuteczna. Trzeba oczywiście wiedzieć, w jaki sposób ją stosować, bo inaczej nie będzie z tego żadnego efektu. Liczy się tutaj przede wszystkim dokładność. Nie można pominąć żadnego miejsca, bo przez nie będzie się przedostawało zimne powietrze. Zauważmy, że bardzo często, jeśli sami wstawiamy okna to popełniamy taki błąd. Wieje później, ciepło ucieka i albo trzeba będzie to poprawić albo przyjdzie nam zapłacić za ogrzewanie domu o wiele więcej. Żadna z tych opcji nie jest dobra, dlatego trzeba zlecać to komuś, kto się na tym zna. Dokładnie tak samo jest, jeśli chodzi o natrysk piany, który wykonujemy na poddaszu. Taka piana będzie miała na tyle dużą gęstość, że nie spadnie nam na głowę. Można oczywiście mieć już gotowe poddasze z obitymi płytami OSB i wystarczy mały otwór żeby piana mogła się dostać tam gdzie trzeba.

Wiele metod

Nam jest obojętne, jaka to będzie metoda, ale nie jest nam obojętne czy to będzie działać.

dobra natrysk piany

Jeśli chodzi o przewodność cieplną to taka piana ma ją na poziomie bardzo dobrej, jakości wełny albo styropianu. Z tym, że w przypadku poddasza wełna nie zawsze dobrze się spisuje. Trzeba, zatem wybrać coś lepszego, co wcale nie jest droższe. Taka piana kosztuje sporo, ale jeśli chodzi o całkowity koszt to warto sobie to wszystko bardzo dokładnie przeliczyć. Najlepiej będzie zgłosić się do firmy, która się tym zajmuje, a ona będzie wstanie dobrać tak wszystkie parametry żeby nam pokazać, że to się opłaca i że lepszego sposobu na pewno nie znajdziemy. Ciepło zimą i chłodno latem to nasz cel numer jeden.